Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gepem 5 oran keresztul...

A gepem 5 oran keresztul toltott le egy jatekot mert rossz volt a net aztan elinditottam es egyszer jatek kozben fogta magat a gep es kikapcsolt. Szerintetek ezt valamilyen alkatresz tulmelegedese okozza?

Figyelt kérdés
Egyebkent 1 ventillatoros, gtx 1060 am van 6gb, kiemelem hogy 5 ora letoltes utan csinalta ezt. Maskor meg nem probaltam.
2018. nov. 1. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Le tudnád írni a kérdéses játék nevét és a tápegység típusát? Sejtem mi a probléma, csak megerősíteni akarom az elméletemet, miszerint a tápegység nem elegendő a gépednek (és ez még csak a jobbik eset).
2018. nov. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amit még megoszthatnál, az a leállás körülményei. Játékban voltál már vagy csak főmenüben? Máshogy kérdezve kapta a kártya a terhelést vagy sem?
2018. nov. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
500 wattos a tapom es a jatekon belul, ha low grafikan vagyok 200 fps es nem kapcsol ki ha felveszem epicre a videokartya birja siman szerintem mert 120 fps de max kicsit meleg. Es a fortniterol van szo, low grafikan meg sose kapcsolt ki a gep
2018. nov. 2. 01:28
 4/9 anonim ***** válasza:

Mert magas grafikan igen? Az se lenne normalis.


Ne a wattot ird hanem a tipusat a tapnak, nem a matricajara irt teljesitmeny miatt kerdeztek a tipusat.

2018. nov. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pontosan. Ez egy kis matatást igényel, szóval kapd ki valahogy a tápot és nézz rá a címkéjére, mert ha Akyga kodegány és társai, akkor van egy rossz hírem: tápcsere.
2018. nov. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 MGéza ***** válasza:
Vedd elő a tápegység dobozát, mi van ráírva, milyen típus? Ha házzal együtt kaptad akkor mérget vehetsz rá hogy valami vacak és az haldoklik. Kapd le egyébként a ház oldalát, ott szokott lenni az információs címke az oldalán, pontos típussal, gyártóval együtt.
2018. nov. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha jot nezrk akkor approx
2018. nov. 2. 11:47
 8/9 MGéza ***** válasza:
Az a baj, kéne valami minőségit venned, a tápegység nyilván határra volt terhelve és egy idő után kioldott a hővédelem. Legalább CM Materwatt lite vagy jobb illene mellé, ezt dobd ki.
2018. nov. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valóban illene minél hamarabb cserélni, egy 1060-as konfig már nem az a kategória, amit szívesen kidob az ember az ablakon mert egy tízessel többet spórolt a vacak táppal.
2018. nov. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!