Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mostanában kikapcsol a laptopo...

Sándor Tamara kérdése:

Mostanában kikapcsol a laptopom saját magàtól. Ötlet, hogy mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Olyan hete forma, ha leveszem a laptopom töltőről, minden normálisan működik, olyan 50- 60%-os akksi szint környékéig, mert akkor kikapcsol minden féle figyelmeztetés nélkül. Nagyon zavaró, hisz így pont arra nem jó a laptop, amire amúgy jó kellene legyen, elvesz a hordozhatósága.

Esetleg ha valaki tapasztalt már ilyen problémát, az kérem írja meg a megoldást.

Köszönöm előre is, puszcsi:)



2018. nov. 2. 16:48
 1/4 anonim válasza:

Szia!


Szerintem az akkumlàtor lehet a ludas!


De bàrmi oka lehet pl túlmelegedés.


Vidd el szervízbe,õk jobban meg fogjàk tudni àllapìtani hogy mitõl kapcsol ki.


Esetleg amit még te is megtudsz csinàlni hogy portalanìtod a laptopot.de inkàbb vidd el szervízbe.

2018. nov. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A túlmelegedéssel nem hiszem, hogy gond lenne, 40-50 fok általában.

Kedden szedtem szét a laptopot darabjaira, hogy pucoljam ki. Mivel nem poros környezetben használtam, minimális dolgom volt vele. Újra pasztáztam a processzort és a videókártya chipjét is.

Szóval ezek sajnos nem váltak be:/

Próbálkoztam olyannal is, hogy az akksi kalibrálása, ez sem segített.

Még picit hagyom a kérdést, hátha valaki mondd valami megváltó ötletet, ha nem, akkor elviszem szervízbe:)

Köszönöm a választ, ment az értékelés:)

2018. nov. 3. 09:39
 3/4 A kérdező kommentje:
Kicseréltem az akksit és minden patent. Sajnos ingyen nem megúszható ez a történet:(
2018. dec. 9. 19:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Windows+R billentyűvel nyisd meg a menüt, írd be a szalagba "control (panel)" vagy "vezérlőpult", majd nyisd meg a "Rendszer és biztonság" menüben a "Biztonság és karbantartás" lehetőséget, ott diagnosztizáltathatod a merevlemezt. Ha valami nincs rendben, ott találsz uasítást, mit kell tenned.

Lehet,hogy csak gépházi beállítási problémád van, ahol ki van kapcsolva az energiaellátás zavarainak preventív figyelmeztetései. A "Rendszer és biztonság" menüben találsz "Enrgiagazdálkodási lehetőségek" menüpontot.

2019. szept. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!