Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Állandóan magától fogyik a...

Állandóan magától fogyik a hely a D:\-ről (erre telepítettem a Windows XP-t)? (A többi lent. )

Figyelt kérdés

Nem tudom mitől, ez eddig nem volt így, de egy idő után elkezdte enni a helyet, és folyamatosan fogyik. Semmit nem telepítek, lapozófájl másik meghajtón, és még az is fura, hogy ha megnyitom a D:\-t és kijelölöm a 3 rendszermappát-->tulajdonságok akkor 3,19GB a foglalt, és most perpill 14,6GB-ot ír az összesen 19GB winyóból. Ez mitől lehet? Egyenlőre itt van 3 kép:


Előre is THX!


2010. jún. 25. 11:52
 1/6 anonim válasza:
Lehet, hogy vírus.
2010. jún. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

System Volume Information mappa tartalmazza a rendszervisszaállító vackokat, xp alatt ez nő, ha nem kapcsolod ki.


Vista és 7 alatt pedig a WinSxS mappa nő, de az ellen semmit sem lehet tenni...

2010. jún. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

windows xp frissen telepítve 1,7 giga.


egy délután magára hagytam windows updatéval, felhízott 14 gigára...

2010. jún. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1.Nem lehet vírus, újratelepítés után közvetlen fogyni kezdett.

2.Ki van kapcsolva, legalábbis üres a mappa.

3.Erre nincs mit írni :D

2010. jún. 25. 15:03
 5/6 anonim ***** válasza:
kapcsold ki a frissítést, és futtass le vírusírtót és egy scandisket, de valószínűleg frissítés lesz...
2010. jún. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi uccsó :D
2010. jún. 30. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!