Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PC és LED TV összekapcsolása...

PC és LED TV összekapcsolása HDMI kábellel?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Szeretnék PC-t vásárolni amit TV-re kötnék monitor helyett HDMI kábellel.


Na most az lenne a kérdésem, hogy ez okozna e akármilyen kép csúszást, elmosódást játék közben vagy nem is tudom? Van aki így használja a PC-jét? Tapasztalatok? Előre is köszönöm, Trollok légyszi ne... fontos lenne egy határozott válasz.


Tv.: LG Full HD LED

PC diohelyban.: i3 8350k - GTX 1060 6GB



2018. nov. 5. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A tv válaszideje rosszabb mint a monitornak, illetve egyėb mas okokból sem a legjobb választás pl távolabbról kell használnod, nem.átlátható. Lehet olyan tvt venni ami megfelelő lehet, de az meg sokkal drágább mint egy jó gamer monitor. Szerintem.felejtős.
2018. nov. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A legtöbb TV nem alkalmas monitornak, nem ajánlom.

(meg az i3-at se, helyette inkább Ryzen 5 2600)

2018. nov. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ahhh :( akkor lehet passzolom az egészet
2018. nov. 5. 16:51
 4/4 anonim ***** válasza:

kb tíz éve használom full hd lcd(nem led) tv-vel az asztali pc-m, többféle vga-val jelenleg gtx 1060 6gb

eleinte vga kábellel dvi átalakítóval

már évek óta hdmi-vel használom

TÖKÉLETES

amikor először a hdmi-t rákötöttem nagyobb volt a számítógép képe, "kilógott" a tv-ből

a tv menűben kellett valamit beállítani

2018. nov. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!