Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dlink DIR600 routeren hogy...

Dlink DIR600 routeren hogy változtatható meg a WIFI jelszó? Neten kerestem, de nekem nincs olyan menüpont, úgy néz ki, mint ha nem lenne konfigurálva a wifi, pedig működik.

Figyelt kérdés

[link]


Ha a link nem menne..



DIR-600

Felső menü:

SETUP/ADVANCED/TOOLS/STATUS/SUPPORT


Oldalmenü:

INTERNET

WIRELESS SETTINGS

NETWORK SETTINGS

IPV6

-----


Ha rámegyek a WIRELESS SETTINGS-re, akkor:


WIRELESS NETWORK SETUP WIZARD

...


ADD WIRELESS DEVICE WITH WPS (WI-FI PROTECTED SETUP) WIZARD

..


MANUAL WIRELESS NETWORK SETUP

..


Az alsónál az a baj, hogy törölné a jelenlegi beállításokat, amit nem szeretnék.

"If your wireless network is already set up with Wi-Fi Protected Setup, manual configuration of the wireless network will destroy the existing wireless network"


2018. nov. 6. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem ismerem az eszközt, de az biztos, hogy a "működik" nem jelenti azt, hogy volt is konfigurálva...


Na de hogy értelmes(ebb) választ is adjak:

A legalsó "Manual Wireless Connection Setup" lesz szerintem, ahol PROFIN tudod konfolni... Valószínűleg a mentett wps -el csatlakozott eszközöket le fogja dobni, szóval érdemes kábeles kapcsolattal neki esni.


Ha kezdő vagy, inkább a fenti "Wireless Connection Setup Wizard" lesz a neked való.


(Szerintem még nem volt konfigurálva a legutóbbi reset óta[. Vagy talán soha?]).

2018. nov. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De be volt konfigolva, csak az jutott eszembe, hogy lehet cd-ről, nem pedig a webes felületen..

Pont az a gondom, hogy nem tudom a jelszót.

2018. nov. 8. 12:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor az alsó "Manual Wireless Connection Setup" gomb, aztán a konfig felületről kimásolod ha engedi az eszköz vagy cseréled a jelszót.
2018. nov. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát elég hülyén fogalmaztak akkor, mert rámentem és nem cseszte el az eddigi beállításokat szemben azzal,amit ennél a menüpontnál írtak.
2018. nov. 8. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!