Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A 4 RAM slot közül melyik RAM...

A 4 RAM slot közül melyik RAM slotban tegyem a Ram-omat, ha csak 1 darabot teszek bele?

Figyelt kérdés

A 4 RAM slot közül melyik RAM slotban tegyem a Ram-omat, ha csak 1 darabot teszek bele.

Az alaplapom leírásában le van írva csak nem iagazán értem.

Néztem videókat mindenki teljesen máshogy csinája.

Valaki mindig a procihoz a legközelebbivel, valaki a porcihoz a legtávolabbival.

A Dual Chanel-t értem, csak nem tudom honnan kell elkezdeni, ha CSAK egy RAM-ot teszel bele.

Ez a Ram egy 8 GB-os Kingston Predator 3200MHZ

[link]



2018. nov. 10. 15:35
 1/9 A kérdező kommentje:

Az Alaplapom típusa: [link]

[link]

2018. nov. 10. 15:37
 2/9 anonim ***** válasza:

1.1.4 csak 3 kattintás lett volna a gyártói oldalról :)

[link]

2018. nov. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*Sőt annyi se mivel konkrétan belinkelted a manualt.
2018. nov. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
DIMM A2-be...ahogy látható.
2018. nov. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A Dimm A2-be?

Rendben én elhiszem, de akkor miért mondja mindenki azt hogy mindig a procihoz a legközelebbi vagy a procihoz a legtávolabbi ba kell.

Bocsi hogy így értetlenkedem, de nekem a sok más információ elbizonytalanított.

Még egy kérdés ami le van írva de a biztonság kedvéért rákérdezek. Ha van egy PCI-e NVM M.2 SSD-m azt a fölső vagy az alsó slotba kell helyezni?

2018. nov. 10. 18:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Amit írtal, hogy legközelebbi vagy legtávolabbi slotba kell dugni az bullshit, az ssd-et bármilyen portba dughatod amellyel kompatibilis.
2018. nov. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat
2018. nov. 11. 08:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Altalanos DIMM ultetes a 2,4,1,3 de manual igen leirja.

M2 SSD-nel mindegy melyikbe, elozo valasz szinten jo, kis magyarazat:

Azert van 1-es 2-es, ha van 100 gep es mind ugyanaz a konfig pl 512-os es 256-os M2, telepitesnel mindig az 512-re megy az OS, azt szerelik az 1-esbe, igy egy automatizalt telepitonek egyszeru dolga van ha mittomen Install Win: Disk Slot “1” paranccsal kezdodik (es tenyleg mind ugy van szerelve ahogy a vevo/megallapodas keri).

2018. nov. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én mintha azt olvastam volna, hogy az NVM PCIe M.2 SSD met az alsóba kell tenni.

De ok értem

2018. nov. 14. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!