Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD ryzen 3 2200g kékhalál?

ΨPOSZEIDON[HUN]Ψ kérdése:

AMD ryzen 3 2200g kékhalál?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap raktam össze ezt a konfigot:

-ex-a320m-gaming alaplap

-amd ryzen 3 2200g

-2x4gb ddr4 Ram 2400mhz


Amikor indítom a gépet és próbálom a DVD meghajtóról bootoltatni (azért hogy telepitsek rá windows 7et) akkor bejön ez a kékhalál (a Windows betölti a fajlokat után) [link]

Ha merevlemezről szeretném indítani akkor is ugyan ez van, csak az a baj, hogy nincsen rajtuk nagyon semmi.

A bioson a legfrisebb verzió fut.

Most megnézem, hogy egy előre rátelepített windows 10 1803-assal elindul-e majd merevlemezről.



2018. nov. 13. 05:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Win 7 nem tamogatott
2018. nov. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De az normális, hogy már amikor töltené be a cd-ről, már akkor is kifagy? Köszönöm a gyors választ!
2018. nov. 13. 07:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, a telepítő egy mini Windows valójában.

A Win7 régi, utolsó telepítője is sok éves már, akkor a

Ryzen még sehol nem volt (és a folyamatosan megjelenő

mindenféle buherált Windows 7 telepítők sem tudják).

2018. nov. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen normális csak win 10 a ryzen.
2018. nov. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pontosan. Készíts el egy telepítőeszközt megint, de ezúttal Win10 képfájlból. A képfájlt megszerezheted innen: [link]

Van egy olyan érzésem, hogy ezzel minden rendben fog menni, ahogy az meg van írva :) Amúgy maga a Win10 nem vészes, kicsit rendezettebb a Start, nekem személy szerint tetszik a Start csempés része is, de tetszés szerint eltávolítható minden csempe. A Gépház az, ami fura, elvesz egy-két beállítást a Vezérlőpulttól, de összességében nem látom értelmét a létezésének. Kinek mi, én ettől függetlenül meg tudtam vele békélni. A Defender HASZNÁLHATÓ végre :D Ha nincsenek speciális igényeid, tökéletesen megfelel védelemnek.

2018. dec. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!