Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok nekem hasonló egeret...

JohnWolf kérdése:

Tudnátok nekem hasonló egeret ajánlani?

Figyelt kérdés
Társam és hű segédem az én szeretett Trust gxt 31-es egerem elhullott a csatamezőn. Valami ehez hasonló egér kellene nekem. Nem találok olyan oldalt ahol még árulnák. Nem szeretem a kisebb fajtákat például ami leggyorsabb megoldásnak tűnt egy Trust ZIVA teljes káosz nem az én kezemnek való. Gyorsan összefoglalva egy nagyobb egér kéne 2+gombal a bal oldalán és lehetőleg játék közben lehessen választani a modeot rajta amit előre be lehet állítani. Vagy ha tudtok olyan boltot ahol gxt 31 kapható az is tökéletes lenne sőt megjobb. Köszönöm a valaszaitokat előre is. Elírások és nyelvtani hibák miatt pedig elnézést kérek.

2018. nov. 13. 17:37
 1/1 hypno ***** válasza:

Például


[link]

2018. nov. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!