Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Xbox one előfizetés?

Xbox one előfizetés?

Figyelt kérdés

egyenlőre még csak tervben van egy Xbox One vásárlása. Eddig csak a Live gold előfizetéseket találtam, de ha jól tudom van olyan is ahol havonta 1-2 ingyen játék letölthető.

Tudna valaki adni erről valami infót? :)

Esetleg ps4 ugyanezen téren a jobb vagy inkább Xbox?

A teljesítmény egyforma így inkább ez dönt (+eddig pseim voltak de Xbox kontroller jobban bejön)


2018. nov. 13. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Xbox Live Gold al kapsz ingyen játékokat :D


Havonta 4 et. Kapsz két xbox 360 as játékot (Ezek persze jók One ra is) és két xbox one t.


Az így kapott játékokkal csak addig játszhatsz amég van előfizetésed, utánna nem. Persze ha előfizetsz akkor ezek ismét elérhetőek lesznek.


Xbox One ra elérhető Xbox Game Pass előfizetés is, amellyel ezekkel a játékokkal játszhatsz amég van előfizetésed:


[link]


PS4 ről nincs tapasztalatom, csak annyi, hogy PS4 en pár multiplayer módhoz (Pl a Watch Dogs ban) nem kell előfizetés, Xbox on pedig mindenhez ami multi kell előfizetés.

2018. nov. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Xbox gold havi 3-5 jatekod ad, de nem te döntöd el h melyiket, mindeki ezt kapja.


Ea acess havi 990 ft vagy évi 6000ft, ea jatekok vannak benne (fifa 18 es előttiek, sims, need for speed, nba, ufc....)


Es ami most nagyon megy, az a game pass, főleg azert mert benne van a forza hirizon 4. Ez havi 3000 ft, de sokszor 400 ftra learazzak, vagy 1 havi araert 3 havit adnak. Keress ra, nem irom le a jatekokat, mert több mint 100 van.


Ps-hez nem ertek, de ott csak live van, a többi nincs. Tøbb ra az exclusiv jatek, de engem azok nem erdekelnek, nekem a sport jatekok es a forza sorozat a kedvencem, ami xbox jatek.


Ahhoz h online jatsz, kell live mind a ket platformon.

En xboxos vagyok, ezt tudom ajanlani, nem bantam meg. Azt se felejtsd el, h egy jatek 15-20000 ft között van, es ugye ez is kelleni fog. Ezert is jo a gamepass, mert alapbol egy uj gephez kapsz elofizetest, es lesznek jatekaid, nem kell külön venni.

2018. nov. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) pedig úgy tudtam, hogy Xboxnál nem csak "bérelte" A játékot hanem meg is kapod, szval ha lejár is megmarad :/ utána nézek köszönöm :)
2018. nov. 13. 19:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Xbox 360 on megmaradnak a Gold os játékok, csak One on már ezt megszüntették, nyilván mert ott 4 játékot kapnak a felhasználók.
2018. nov. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!