Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártya pasztása?

Videokártya pasztása?

Figyelt kérdés
Sziasztok egy olyan kérdéssel fordulok felétek amire sehogy nem tudok rájönni hogy miért is van így . NA szóval több kártyánál is teszteltem egy bizonyos cooler master pasztával hogy mikor frissen kennem rá és azután teszem be a gépbe alapjáraton a kártyák hőmérséklete ingadozik pl 36-44 fok között másnapra viszont úgy mond "beáll" egy majd hogy fix hőmérséklet pl 36-38 fok között ingadozik . Szerintetek ez normális ? és ti találkoztatok e már hasonló jelensége ? tesztelt kártyát:GTX470,GTX 650,HD5850,HD4830, természetesen ezek az értékek kártyánként változtak. de szerintem értitek a lényeget hogy min vagyok ledöbben , a kérdés adott.

2018. nov. 14. 01:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Hol kened be a kártyát?
2018. nov. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már értem :)
2018. nov. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég természetes, mivel amikor kened sokkal több folyadékot tartalmaz, aminek gyengébb a hőátadó képessége, mint mikor kicsit szellőzött. Általában 1-3 nap, amíg úgymond szárad (nem ki, csak szárad), utána jobb eredményeket fogsz elérni vele. Ez alól talán csak a fémtartalmú paszták kivételek (de ott se mind).
2018. nov. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!