Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplap kondik mozognak baj?

Alaplap kondik mozognak baj?

Figyelt kérdés

Hibákat okozhatnak?


Sok hibám van ezzel a gépel, lefagy, kékhalál, dvd író meghajtóját eltünteti, néha nem ismeri fel a ramokat, be dugom a hálózatba és bekapcsolom a gépet felpörögnek a ventik és ki kapcsol a gép és magától újra indul, néha el állítódik a dátum és idő 2002-re.


Videó:

[link]



2018. nov. 14. 11:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A kondiaim is rosszak azért mozognak?
2018. nov. 14. 14:26
 12/15 anonim ***** válasza:

Azért mozog a kondenzátor, mert ba**ogatod az ujjaddal, csak ne csodálkozz ha egyszer csak leesik, mert eltörted a lábát.

[link]

Így néz ki egy átlagos kondi, az a 2 szem vékony drót jó ha van 1,5-2mm átmérőjű, ha te ezt jobbra-balra mozgatod, semmi perc alatt megtörik és leesik.

A púpos kondi a túlnyomó többségnél tönkrement kondenzátort jelent (hacsak nem szilárd elektrolitos van rárakva a lapra, de ilyen réginél nem sok esélye van).


A kinézett gép, ha csak netezni akarsz, arra jó, én személy szerint hardver apróra gondoltam használt gép vásárlásánál, de lényegtelen.

2018. nov. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Videó miatt csináltam csak másodszor a kondi mozgatást.

Meg már régodta görbén áll a kondi.


Nem én csináltam a kondikkal a bajt.

Akkor mért mozog?

2018. nov. 14. 15:23
 14/15 A kérdező kommentje:
?
2018. nov. 14. 17:24
 15/15 anonim ***** válasza:

mivel nem egy M20-as 12.9-es acélcsavar fogja a laphoz, hanem 2 vékony drótszál, igen, tud mozogni, akkor nem szabad mozognia ha simán a kezedbe fogod a lapot és lassan forgatod, ha ujjal piszkálod, mozogni fog.

Ha akkor is mozog, ha csak simán a lap szélét fogod és forgatod, az gond, akkor csere (vagy a lapot, de minimum a kondit).

2018. nov. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!