Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A winchestert hol látja a gép...

A winchestert hol látja a gép hol nem. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Benyomom a gépet, 10 percig elérhető a merevlemez, utána abszolút nem látja a gép. Aztán egy óra múlva megint jó, utánam megint nem. Csatlakozásokat leellenőriztem, kábeleket kicseréltem, a HDD sentinel szerint a vinyó 100%-os állapotban van, adatvesztés sincs rajta.

2018. nov. 17. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet lekapcsolja magától.

Vezérlőpult-Energiagazdálkodási lehetőségek-(kijelölt séma) Séma beállításának módosítása-SPeciális energiaellátási beállítások módosítása-Merevlemez-Merevlemez kikapcsolása

Ha nem 0-án van, állítsd át arra.

2018. nov. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbáltam. 0-s opció nincs csak soha, arra nyomtam. Majd jelzem ha továbbra sem jó
2018. nov. 17. 19:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Van egy szám, ha azt átírod nullára, akkor sose fog kikapcsolni, nekem is így van, mert nálam pl soha-n volt aztán az SSD-t mégis levágta 10 percenként, csak azon volt az op rendszer, szóval magát nyírta ki a gép.
2018. nov. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Átállítottam 0-ra, de sajnos ua. csinálja. Hol látja a win, hol nem...
2018. nov. 19. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!