Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Helo! Egy gtx 1070 ti Turbo...

Helo! Egy gtx 1070 ti Turbo videókártya alkalmas több órányi játékra?

Figyelt kérdés

2018. nov. 18. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Amelyik kártyán van venti, az megáll egy bizonyos fokon.

Ismerősöm 1080 Turbo-ja pl egy jól szellőző házban 75fokon állt meg. Az én 1080-am ami egy 3ventis gigabyte 71 fokon. (Most télen 68, nyárról beszéltem)


80 fölött elkezdődik a thermal throttling ami annyit jelent hogy visszavesz magából a kártya, így pl 90 fokot esélytelen hogy elérd (Kivéve ha nem a sivatag közepén élsz)


Na tehát a lényeg az röviden hogy igen, több órát simán játszhatsz egyszerre.

2018. nov. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amikor bányásztam,akkor 2db HD7870XT ment egy éven keresztül megállás nélkül 100% terhelésen.

Kutya bajuk se volt mikor eladtam őket.

2018. nov. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MGéza ***** válasza:
Szép is lenne ha nem, arra tervezték! De azt azért szögezzük le hogy az hogy mennyire fog melegedni attól függ elsősorban hogy mennyire van kihasználva. Ha a teljesítménye csak egy részét kell nyújtania akkor nyilván kevésbé fog melegedni. 4k ultra beállítás érelemszerűen jobban megdolgoztatja mint mondjuk az FHD magas.
2018. nov. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!