Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezt a hardvert támogatja a...

Ezt a hardvert támogatja a Windows 7? Elfutna ezen a gépen? 17/f

Figyelt kérdés

Jelenleg Windows 10 Pro van rajta, de a tudjukmim tele van vele. Van DVD-n egy MSDN-es telepítőm (Win 7 Pro SP1 x64, ncore-ról töltöttem le még évekkel ezelőtt).


Ez a hardver támogatná? Gond nélkül futna a hetes rajta?


CPU típusa - QuadCore Intel Core i5-4460, 3300 MHz (33 x 100)


Alaplap neve - ASRock H81M-HDS (1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR3 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN)


DIMM1: Kingston 9905403-143.A00G 8 GB DDR3-1600 DDR3 SDRAM


Videokártya - GeForce GTX 750 (2 GB)



Hangkártya - Realtek ALC662 @ Intel Lynx Point PCH - High Definition Audio Controller [C-2]


Lemezes meghajtó- Samsung SSD 860 EVO 250GB (250 GB, SATA-III)


Lemezes meghajtó- ST3320620AS (320 GB, 7200 RPM, SATA-II)


Amire használom: netezés, filmezés, grafikai munka (Photoshop CS6, Illustrator CS6), MS Office 2007...


Vírusirtónak a Microsoft Security Essentials-t telepíteném, mert ingyenes és a 10-en is csak a Defendert használtam.



2018. nov. 18. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Az alaplaphoz a terméktámogatási oldalán:

[link]

elérhetőek meghajtóprogramok.


A processzor

[link]

4. generációs, Haswell mikroarchitektúrájú, azzal sem lesz gond:

[link]


A videokártyához is friss driver:

[link]

érhető el.

2018. nov. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Támogatja teljesen, nyugodtan telepítsd, de a mikroszoft sz*rkuritit inkább hagyjuk... Minimum Malwarebytes vagy Bitdefender, esetleg Kaspersky

És én javaslom, hogy frissítésekkel integrált telepítőt használj:

[link]

(ebben a linkben semmi illegális nincs, mert ez a rendszer nincs előre aktiválva, ugyanúgy kulcsot kér telepítés közben, vásárlás nélkül (elméletileg) nem használható)

2018. nov. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ebben az integrált telepítőben nincs semmi vírus, keylogger vagy ilyesmi?


Vírusirtóból fontos lenne, hogy ingyenes legyen, ne kelljen "szórakoznom" vele. Annó Nod32-t használtam, kb hetente cserélgettem a kódokat de ráuntam már.

2018. nov. 18. 18:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebben nincs.
2018. nov. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!