Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért erőltetik ennyire ezt a...

Miért erőltetik ennyire ezt a win10et? Véleményem szerint a Windows 7 jobb volt. Vagy nem?

Figyelt kérdés

2018. nov. 20. 12:11
1 2
 1/14 hypno ***** válasza:
59%

Vagy nem.

...A win 10-et is meg kell szokni.

2018. nov. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Win 8.1 az igazán eltalált OS a stabilitását, megbízhatóságát és a gyorsaságát tekintve, ezzel a Windows 10-el tényleg vannak apró gondok néha. A Windows 7 még eléggé be tudott lassulgatni és hát a boot idő sem volt túl acélos (okés, manapság az SSD-k korában már az is gyors).
2018. nov. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
vagy nem
2018. nov. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Én 2 éve használok aktívan Windows 10-et két rendszeren, és kb. annyi hibát tapasztaltam mint bármelyik másik operációs rendszernél. A 7-nél gyorsabb, az biztos.
2018. nov. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ki mihez van szokva, ki mennyire rugalmas, stb

Sok függ a hardvertől. Lehet írni, hogy a 10 gyorsabb a 7nél, amiben van is igazság, de nem egy 8 éves közepes teljesítményű konfiguráció esetén.

2018. nov. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell szokni.

Nekem egy gondom van vele, abszolút a számítógép analfabétákra lett tervezve.

Van vezérlőpult és gépház, minden opciónak 2 helye (egy egyszerűsített, amivel nagyon el nem lehet rontani semmit, meg egy normális).

Ezt leszámítva én meg vagyok vele elégedve, már évek óta ez van.

2018. nov. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

Pénz. Ez a vadkapitalizmus átka.


Van, akiknek tényleg bevált, jól működik (vagy csak nem veszi észre a gondokat), de sokaknak van vele gondja. Én is adtam neki egy utolsó utáni esélyt, és ez olyan jól sikerült, hogy tegnap váltottam vissza 7-re. 2020 után meg inkább megküzdök a Steam Play-el Linuxon, ha játszani szeretnék.

2018. nov. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ. Stabilitásban a win7 mérföldekkel jobb saját tapasztalat alapján. Gyorsaságban a win10 erősebb, illetve szélesebb a lehetőség. Személy szerint én a win8/8.1-et ki nem állhatom, instabil és lassú is volt, eddig a win7 volt számomra a legmegnyerőbb. Win10-ben meg olyan hibákba ütköztem, ami miatt még az életkedvem is elment. Friss rendszert 3x kellett újrahúzni, mert helyreállíthatatlan lett.
2018. nov. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

Windows XP meg a Windows 7 a leg jobb Windows.


Én is vissza váltok a héten ha lesz időm Windows 7-re. 2020-ba meg Linux lesz.

2018. nov. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 tomika36 válasza:
100%
Én már rég áttértem linuxra, és láss csodát minden működik amit akarok használni. Igaz a windowsos játékok nem, csak a régiek (wine alatt) az emulátorral, de nem is bánom. Megszűnt, hogy belassul, pörög a homokóra 5 perc mire feláll a rendszer stb. a win alatt ismert problémák. Teszi a dolgát, frissít amikor kell, bekapcsolom használom, szóval nekem bejött, már 5 éve használom újratelepítés nélkül napi használattal.
2018. nov. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!