Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 1150 foglalat vagy új alaplap?

1150 foglalat vagy új alaplap?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


lenne egy gépem amelyben egy i3 4130 processzor található. tervezek venni bele egy gyorsabb processzort leginkább virtualizáció meg hasonló szarságok miatt.


kinéztem egy Intel Core i5-4590 processzort, viszont meglepödtem hogy eléggé régi. 4th generációs.


mi érné meg? venni egy újabb alaplapot ami támogatja az újabb procikat, vagy jó lesz ez is a számomra?


2018. nov. 20. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:

na a szarságoknak minden elég. de ha megmondod mit szeretnél válaszolunk.

egyébként használtan vennék bele egy i7 et

2018. nov. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Használtan CPU-t, az elég jó választás is.

A mai CPU-k persze erősebbek, de nem feltétlen éri meg neked váltani, majd talán Zen 2-re vagy a 10nm-es Intelekre.

2018. nov. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerver, kliens virtualizaciora leginkabb. Neha erzem hogy az i3 eleg szegenyes ezert gondoltam valtason.
2018. nov. 20. 21:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Az i7-el vagy valamelyik e3 12xx v3 jobban járnál, ha hozzájuk jutsz jó áron.
2018. nov. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Használt i74790 vagy "k"-s változat lapodtól függően. Ezek a procik bőven elegendőek manapság. Ne tévesszen meg, hogy ilyen rövid idő alatt ennyi gen váltás történt. Ha van elég pénzed válthatsz. Ha nincs, bőven jó egy 1150-es i7.
2018. nov. 21. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!