Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri 2x4 gb ddr4 ram mellé...

Megéri 2x4 gb ddr4 ram mellé egy 8gbos ugyan olyan gyártójú/órajelű ramot tenni?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam még régebben, hogy jobban szeretnek párban lenni, de az alaplapon 3nak van hely, szóval tökre tanácstalan vagyok.

2018. nov. 24. 16:52
 1/5 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

Milyen alaplap?

Ha Triple Channeles akkor 3db ugyan olyan méretü, órajelü, gyártójú és késleltetésű ram elég jól tud menni egymással.

2018. nov. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igazából megéri mert néha kevés a 8gb már. igaz nem lesz dual chaneled, de.. mondom de ha nem APU-t használsz soha nem fogod észrevenni a dual chenel hiányát. Mert ha nem apu t használsz akkor kb 1-2% al gyorsabba dual chanel mint ha nincs. Játékokban nem tünik fel. 1 fps -t jelent max.
2018. nov. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Alaplap: Asrock B150M Pro4


Azt hol tudom megnézni, hogy használok-e APU-t?

2018. nov. 24. 18:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezen az alaplapon a specifikációja szerint 4 memória foglalat van. A 3-at honnan vetted? Tehát ha veszel 2 db a meglévőkkel egyező 4 gigás ramot és beleteszed megmarad a duál channel.
2018. nov. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha van rednes videókártyád akkor nem használsz APU/IGP-t
2018. nov. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!