Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van valami hátránya annak, ha...

Van valami hátránya annak, ha így van használva a gép?

Figyelt kérdés

Tesóm valami informatika felé szakot tanul szakközépiskolában.

A gépemben tönkre ment a táp, erre ő úgy oldotta meg, hogy suliból valami öreg kidobandó gépből kiszedte a tápot és azt kötötte be nekem.


De nem úgy, hogy kiszedte a régit és betette a másikat a helyére, hanem rendesen az öreg táp van a gépben, az újat csak a tetejére tette és a gép oldalán behúzta a kábeleket és bent bekötötte.

Működhet ez így is? Én nem tudom hogy kell azt betenni, bekötni szóval én inkább neki sem kezdenék...



2018. nov. 27. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
működhet de ha régi öreg táp akkor az nem tesz jót magának az alkatrészeknek hogy az van rákötve.
2018. nov. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A bekötéssel nincs baj, csak nagyon igénytelen. Na meg ha leesik, akkor visz magával mindent. Az, hogy mennyire egészséges, a táp típusától függ.
2018. nov. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A táp valami eurocase 400W.

Ez jó féle?

2018. nov. 28. 09:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Telepíttesd a készülékbe profival . Azt apár Ft-t megéri.
2018. nov. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

régi irodai gépbe amit nem sajnál az ember jó. komolyabb gépbe ami pl játékra vagy renderelésre van használva nem tenném. nézd meg a tapasztalatokat


[link]

2018. nov. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Játékra nincs használva, lassan a sima böngészéstől is meghal ez a gép. Ezt egy profi sem tudná beletenni, a gépemben lévő táp kb akkora mint ennek a fele. Mondta a tesóm hogy ehhez speciálisan ebbe a gépfajtába gyártott táp kéne, de az meg már nincs nagyon...
2018. nov. 28. 18:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért oldhatta meg így mert lehet hogy a másik tápegység nem fért be a számítógépházba. Vannak vékony számítógépházak amikbes kisebb méretű tápegység fér csak el. A régi tápegység csak a helyet foglalja a gépedben és nincs bekötve. Még ki lehet szerelni és megnézetni egy műszerésszel. Hátha nagyon olcsón megjavítható. Ha javítható akkor javítás után vissza lehet tenni és amiről most működik az jó lehet tartaléknak.
2018. nov. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!