Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy alkatrész okozhatja-e a...

Egy alkatrész okozhatja-e a merevlemez tönkre menését?

Figyelt kérdés
Másfél éve vettem egy laptopot és 2 merevlemez ment tönkre benne minden ok nélkül,most cserélném ki benne a harmadikat vajon mi okozhatta a problémát? Az egyik sorozat nézés közben ment tönkre teljesen,és a másikat sem terheltem meg,előre is köszi a segitséget.

2018. nov. 28. 14:30
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Szerintem inkább csak nincs hozzá szerencséd.

Maga a laptop csak úgy nyílhatja ki, ha túláramot ad neki. De az meg azonnali halál, előtte nincs csökkenő kondíció vagy írási/olvasási hiba.


Legközelebb inkább SSD -t vegyél, most nagyon jó árban vannak még idehaza is.

2018. nov. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ
2018. nov. 28. 16:51
 3/4 Gábor_79 ***** válasza:
A SMART adatokat nézted valaha? A fizikai behatások számláló értéke beszédes lehet; ha már laptopról van szó. Telepítést nem igénylő program [link] Smart fülre nyomsz, kinagyítod és Win(gomb)+ PrintScreen gombbal egyszerre képernyőképet készítesz az ablakról. Feltöltheted egy képmegosztóra; [link]
2018. nov. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget mindenképp használni fogom
2018. nov. 29. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!