Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Resragon Kala switch csere...

Resragon Kala switch csere után nem működik pár gomb, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A billentyűzet eredetileg Outomo blue switchekkel van felszerelve, de én rendeltem ugyanolyan márkából red-et (akadálymentesen fut). A switcheket kiszedegettem (némelyik el is tört mert úgy bele volt szorulva, higyizomból kellett kiszedni), beleraktam az újakat, bedugtam gépbe, és minden jó. Kivéve hogy az F4, 4, R, F, C és a jobb ALT nem működik (egy teljes sor). Se az RGB világítás ami a lapba van beszerelve, se a gombokat nem érzékeli. Semmikyen értelmes segítséget nem találtam neten, gondoltam megkérdem itt, hátha van valaki aki ért hozzá. Válaszotokat előre is köszönöm!

2018. nov. 29. 05:50
 1/1 Lompos Frugyes válasza:
Hát tesó. Óvatosan kellett volna csinálnod. Valszeg elcsesztél benne egy fontos kontaktot és kuka az egész. Nekem is ilyen billentyűzetem van. Én is szedtem ki switchelet de egy sem tört el és mind müködik.
2018. dec. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!