Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopot lehet használni Xbox...

Laptopot lehet használni Xbox One monitornak? Részletek lent.

Figyelt kérdés

A laptopon van HDMI port.

A laptopon a legfrissebb 64 bites Windows 10 Pro van.


Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy kaptam kölcsön egy Xbox One-t, de nincsen se TV, se monitor amire rádughatnám, csak egy laptop. Valamilyen módon lehet használni a laptopot kijelzőnek az Xbox számára?



2018. nov. 30. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

[link]


Streamelheted a laptopra. Vagy ha van input portod a laptopon akkor simán összekötheted, de a consumer sima laptopok 95%-án nincs, le merem fogadni neked meg nem valami AlienWare vagy hasonló laptopod van.

2018. nov. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Asus ROG GL552J van.

Streamelés azért nem megoldható, mert nincs más, ahová bedughatnám az Xboxot, hogy bármit is konfoguráljak, belépjek, stb.

2018. nov. 30. 18:37
 3/5 A kérdező kommentje:
ÉS ezt a Quora-s fórumot már én is végigolvastam, akárcsak sok mást is. Máskülönben nem kérnék segítséget itt. :)
2018. nov. 30. 18:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Áh tényleg, akkor felejtős. Szerintem azon a notin nincs hdmi input, csak output, tehát nem megoldható.


(Nem vagyok benne biztos hogy nincs, de a google nem adta ki róla hogy lenne, így úgy veszem hogy nincs)

2018. nov. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

Rendszeresen felmerül ez a kérdés, a GYIK kiadhatná alapból ha valaki Xboxal kapcsolatban szeretne kérdezni. Monitorként nem tudod használni a laptopokat, nincs rajta HDMI bemenet csak kimenet.

Az Xbox tud hálózati streamelést. Tehát a játék képét hálózati kapcsolaton keresztül videóként kiküldi bármilyen másik gépre a háztartásban. Természetesen emiatt a képminőség nem lesz ugyanaz és valamennyit mindig késni fog. [link]


Csak hát ennek a beállításához is kell egy tv/monitor...

2018. dec. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!