Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bővítsem a jelenlegi gépet...

Bővítsem a jelenlegi gépet vagy váltsak ryzenre?

Figyelt kérdés

Jelenlegi gépem:


i5 7400

MSI b250m mortar

XFX RX 470 4GB RS Edition

1x8GB Crucial Ballistic Sport DDR4 2400mhz

Cooler Master B600 Ver.2 600W

120GB Kingston SSD rendszernek

2TB Seagate HDD Játékoknak.


Bizonyos játékok mint pl A SW battlefront 2 multiplayer esetén be be tud röccenni. full hd fix 60fps alatt.

Továbbá az új BF V játék is már sok a gépnek multi alatt.


A kérdésem az lenne, hogy mi lenne a legésszerűbb megoldás?

Bővíteni a jelenlegi gépet +8GB memóriával. Majd később egy erős VGA-val? Vagy Ryzenre építsek.


(Ebben az esetben a jelenlegi memóriámat tudnám a ryzennel használni? mert azt olvastam érzékeny a ramokra.)


Nem célom a 2-4k felbontás, bőven elég nekem az 1080p 60fps


Vagy fektessek egy konzolba?


Előre is köszönöm mindeni segítségét tanácsát :)


2018. dec. 1. 07:15
 1/2 anonim ***** válasza:
SW pont ami szeret 10gb memóriát is használni, +8gb fixálni a gondod. Én is ezzel a vga val játszom csak ryzen 1500x el kb 1forma erős a tieddel és stabil 60fps.
2018. dec. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Itt a processzor lehet szűk keresztmetszet. Az a 4 szál már kevés BFV multira. No meg a játék éppen szereti a RAM-ot is, abból is elkél a 16GB. Egy Ryzen 5 + 16GB RAM megoldaná a problémákat valószínűleg.


Egyelőre ha nagyon nincs rávaló, próbálj meg visszafogottabb beállításokkal játszani és később jöhet egy nagy fejlesztés.

2018. dec. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!