Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tunám OC-zni a régi...

Hogyan tunám OC-zni a régi 486-os, Pentium 1,2-es gépeimet? Ha egyaáltalán lehetséges.

Figyelt kérdés

Minnél többet szeretnék ezekből az ősökből kihozni, ezért szeretném oc-zni őket.

Ha lehet, milyen programmal tudnám ezt?

(tudom, az alaplapon kell, de az nem a legbiztonságosabb)


Milyen programmal figyelehtném közben a teljesitményt, hőt?

Kérlek ne írjátok, hogy keresek rá, meg "normális vagy?",

a válaszokat előre is köszönöm!


2010. jún. 27. 10:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam: Ha egyÁltalán lehetséges.
2010. jún. 27. 10:43
 2/4 anonim ***** válasza:

Távolról nehéz megmondani lehetséges e. 486-okat úgy emlékszek bios útján nem lehetett, hw-t kellett basztatni hozzá, de azt soha nem próbáltam.

Pentiumoknál nézd meg a bios-t. Ha találsz fbs emelési lehetőséget, hajrá. Ha nem, akkor szvsz felesleges vele bajlódnod.

2010. jún. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre kíváncsi lennék, hogy miért szeretnéd húzni???? Ha mégis működőképesen szertnéd, akkor jó úgy ahogy van. Nem érdemes sehová turbózni, húzni meg ilyesmi. Én tudom. Javítottam ilyen gépeket.
2010. jún. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Csak érdekelt lehet-e, és ha igen meddig.

Van pár processzorom hozzá.

2010. jún. 28. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!