Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Modemcsere után egyből gyorsab...

Modemcsere után egyből gyorsabb netnek kéne lennie?

Figyelt kérdés
most hosszabbítottak anyámék szerződést a telekomnál és a 20/1 netünket fogják emelni 300/20-ra, most rá pár napra ki is küldtek egy új modemet. összedugdostam, működik is minden de a régi sebesség van. hülye kérdés, de ez normális lehet, vagy egyből jobbnak kéne lennie? nem láttam a szerződést mikortól lép életbe a gyorsabb, de akkor miért küldtek volna ki előtte hozzá új modemet? esélyes hogy ebből akkor már csak januártól lesz valami, vagy köztes időszakban is történhet váltás?
2018. dec. 6. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden attól függ, a szerződésben mikortól él az új sebesség. Ha az a dátum már elmúlt, akkor reseteld a modemet. Ha utána sem jó a sebesség, akkor reklamálj.


Mellesleg: nincs semmi más szolgáltató nálatok, csak a Telekom?

2018. dec. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnos velük paktáltak le anyáék a kezdetektől így náluk van minden, de amúgy is régebbi kábeles megoldás van szóval gyorsabb net kilőve
2018. dec. 6. 15:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Az új eszköz beüzemelését követően 2 órán belül át kell állni a rendszereiknek az új csomagokra. Ha nem áll át telefonálj nekik.
2018. dec. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azt mondja szerződést nem kaptak (??) talán postán küldik ki, csak egy papírt hogy mire fog változni. az előzőn az áll hogy az előző hőségideje e hónap 31.-én jár le, ebből gondolom hogy talán csak januártól lesz gyorsabb. de akkor nem tudom miért adták ide ilyen hamar az új modemet
2018. dec. 6. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!