Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A páromnak összerakattam egy...

A páromnak összerakattam egy gépet ezen tud majd játszani a star wars battlefront 2-vel (2017)?

Figyelt kérdés

i5 7400 cpu

msi b250 típusú alaplap

és 1x8GB DDR4 2400mhz memória.

120gb ssd

1tb hdd a játékoknak

és egy 600W-os fsp márkájú tápegység

RX470 4GB grafikus kártya


A kérdésem az lenne , hogy a fent említett játékkal tud majd zökkenőmentesen játsztani gondolok itt a többjátékos módjára.


2018. dec. 10. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

Simán!


Javaslat: Ha még nincs megvéve, az SSD árát szenteld még egy 8 GB-s Ramra. Jobban fog járni játékokra, az biztos. Sokan mondják hogy SSD elengedhetetlen a játékokra, de ez egyáltalán nem igaz. SSD nélkül játszok minden mai modern játékot probléma nélkül.

2018. dec. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fut
2018. dec. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Játékhoz nem elengedhetetlen, de egy gyors rendszerhez viszont alapvető az ssd, arról nem is beszélve, hogy 8 giga ddr4 drágább mint egy 120-as ssd, nem éri meg spórolni rajta
2018. dec. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem SSD nélkül is nagyon gyors gépem van. Akkor ez hogy lehetséges?
2018. dec. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Nem azt mondtam hogy SSD nélkül nem lehet élni

Továbbá ez nem a kötekedés helye

Harmadrészt annyira filléres tétellé vált, hogy szinte az a gép legolcsóbb eleme

Annó én is úgy voltam vele, hogy minek az ssd. Mióta váltottam azóta gondolom ezt másként. Egy 8 éves gépnek is új életet ad.

2018. dec. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az ssd árak nagyot zuhantak. Rendszerre egy 120 gb-os bőven mehet. Amúgy elegendő a konfig.
2018. dec. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Később még vehetsz bele + 8 gb memóriát. Ssd nélkül is lehet gyors a rendszer. De vétek lenne nem kihasználni a mostani ssd árakat. Sose lehet tudni. Amúgy meg nekem is piszok jó vinyóim vannak összesen 5 terrabájt tárhelyem van. Ebben benne vannak a játékok, munkáim, rengeteg film stb... Mégsem annyira gyor egy hdd mint egy ssd.
2018. dec. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#4: Manapság egy ssd-t majdnem "fillérekért" be lehet szerezni. Próbáld ki, és máris nem lesz a hdd-ről induló és működő rendszered olyan gyors, ahogy most gondolod.
2018. dec. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Használtam rendszeresen SSD-s gépet, és valóban gyorsabb valamivel, de nem annyival hogy nekem személy szerint megérje. Amikor leültem a sajátom elé, alig éreztem a különbséget. De egyébként csak tipp volt a kérdezőnek, nem muszáj váltani.
2018. dec. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!