Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezt a konfigot lehetne fejlesz...

Ezt a konfigot lehetne fejleszteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, öcsém gépét szeretnénk kicsit fejleszteni, hogy komolyabb, újabb játékokkal is tudjon játszani. (full hd, közepes-low beállítás elég)

Jelenleg így néz ki a gép:


ASRock fm2a88m extreme4+

AMD Athlon x4 860k

Sapphire rx 460 2gb


Azthiszem 8gb ram, meg egy minőségi táp(talán FSP Raider 550w) de az most talán annyira nem fontos.


Igazából azt szeretném kérdezni, hogy mit lehetne ebből kihozni? Nem nagyon tudom hogy erre a procira, vagy erre foglalatra hosszabb távon mennyire lehetne építeni? Én úgy gondolom, hogy egy 1060 6gb szintjét hozó kártya megfelelő lenne, azzal talán 2-3 évig játszható lenne az újabb játékok is, megtartva a 1080p-t de visszavéve a beállításokat. De fogalmam sincs már, hogy ez a proci elég lenne egy olyan szintű kártyához, vagy hogy egyeltalán megérné-e még ebbe a foglalatba venni dolgokat.

Esetleg ha valaki ezekre tudna válaszolni, akkor látnám, hogy mennyi pénzt kéne beleölni a fejlesztésbe.


Előre is köszi a választ!



2018. dec. 10. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Most hogy őszinte legyek ezt a foglalat már nagyon elavult, nem nagyon éri már meg épiteni rá.. Hiába vennél erősebb GPU-t ha ha a CPU-d nem tudná kihajtani a karit tehát felejtős..


- Én ajánlom neked/nektek az alaplapot,procit, ramot passzoljátok el - abból a pénzből amennyi össze jön vesztek egy A320-as Ryzen alaplapot és egy Athlon 200GE-t valamint 8 giga ramot DDR4!!!! bent ez fontos!!!!

Videókártyával nincs gond, ez ideig még jó lesz..

2018. dec. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én idén raktam össze az ujj gépem Amd alapokra.


Kb 120-150 körül jöttem ki,nem tudom pontosan év elején volt.

Egy gigabyte ba350 gaming alaplap

Amd athlon x4 950 proci (késöbb ryzen)

8giga predator 3200mhz ram

M.2 250giga ssd

500-as táp

Egy régi 2gigás kártya van még benne.

Neked maradhat a táp a vga is akkor csak alaplap proci ram meg ha belef3r az ssd kell.


Most olcsóbbak a ramok is mint mikor én vettem.

2018. dec. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!