Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy ilyennel tudok telepíteni...

Stubjbd kérdése:

Egy ilyennel tudok telepíteni gta 5-öt?

Figyelt kérdés

[link]


7 cd-s gta-5 öt tudok vele telepíteni gépre?



2018. dec. 12. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez egy DVD író/olvasó, bár nem kötelező lemezről telepíteni. Online aktiválod Social Clubon és ott le is tölthető a netről a játék.

Csak ezért 9 ezret kidobni felesleges, főleg úgy hogy a játék Steamen akciózva csak 15 euró, (4,8 ezer forint), vagyis a DVD-író árából majdnem 2 GTA 5-öt tudnál venni.

2018. dec. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
itt egy leírás a regisztrációról [link]
2018. dec. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat , amúgy már megvan a gta régóta, csak új a gép.
2018. dec. 12. 17:51
 4/5 A kérdező kommentje:
És mit tudok tenni ha már megvan rég óta a játék és nem tudom aktiválni? Csak az hogy megveszem ezt az olvasót és telepítem? Mert a lemezekkel szerintem volt kód is.
2018. dec. 12. 17:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a játékot már aktiváltad egyszer, nem lehet többször. Ugyanabba a Social Club fiókba kell bejelentkezni, és letölthető online.

Vagy ha ragaszkodsz a lemezhez, akkor sem lehet a már egyszer felhasznált kódot más fiókba regisztrálni, telepítéskor ugyanúgy a már meglévő SC-fiókba kell belépned, különben fel sem települ.

2018. dec. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!