Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen cpu-t ajanlanatok...

Milyen cpu-t ajanlanatok (csak Amd) ami kihajt egy gtx 1050oc-t? En fx6300, es fx8300 nezzegetem ezek kihajtanak de ha mas megaltasotok van akkor johet Sokat segitne!

Figyelt kérdés

2018. dec. 12. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehéz ajánlani 2018 végén FX procit, csak CPU fejlesztésre van keret, vagy új alaplap és ram is jöhet?
2018. dec. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Uj lap is johet, egy jonak mondhato megfizetheto aru. Ma lett beszerelve a card es hat a jatekok szarul futtnak vele mert a proci eleg gyer sot teljesen, es nem tudtam mit is valaszok tancstalan vagyok mi hajtani ki teljesen mivel mukodik jol stb... Ezert is fordultam ide segitsegert.
2018. dec. 13. 00:09
 3/4 A kérdező kommentje:

*valaszak*

*hajtani*

2018. dec. 13. 00:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha van rá keret akkor egy új platform érné meg.


Pl.:

Ryzen 3 proci de lehet ryzen 5

am4-es alaplap

8 giga ram minimum

500watt minőségi táp ha később váltanál vga-t akkor elég legyen

rendszernek egy m.2 ssd sokat dobna

Árban 150-ből kijönne.

hdd,ház esetleg a táp is maradhat a mostaniból ha rendben vannak akkor még olcsóbban kinössz.

2018. dec. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!