Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a laptop jó választás?

Ez a laptop jó választás?

Figyelt kérdés

MANTA NOTEBOOK MLA141S 14.1'' SILVER FHD


- Főként átlagos használatra kell nekem: böngészés, filmnézés, youtube, e-mail-ek stb.


- Játszani legfeljebb régi játékokkal majd pl. GTA 3 - San Andreas / 30 fps már ok lenne nekem.


- Választásom az FHD felbontású kijelző miatt esett erre, ezzel a magasabb felbontással nem nagyon találni laptopot ilyen áron. Szóval jó választás volt erre a célra ez a laptop?



2018. dec. 13. 15:44
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocs az ára lemaradt, 46k volt + a szállítási díj.
2018. dec. 13. 15:46
 2/8 anonim ***** válasza:

Olcsó, márkátlan Atom procis lap, 2GB ram. Böngészni és filmet nézni jó, játszani nem fogsz vele.

Ha szerencséd van, a garancia időt kibírja.

2018. dec. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 nemaRendőrség ***** válasza:
Ha lehetne linuxot tenni rá én is vennék egyet. Windowsnak viszont kevés
2018. dec. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2. Tehát akkor nem lesz meg Vice City 30 fps? no mindegy majd beszámolók róla pár nap múlva.
2018. dec. 13. 17:28
 5/8 A kérdező kommentje:
1.*
2018. dec. 13. 17:47
 6/8 anonim ***** válasza:
#3: Már miért ne lehetne rá Linuxot tenni?
2018. dec. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nemaRendőrség ***** válasza:

@6

Atom procikkal nem játszik szépen.

Illetve retardált bootloeadere szokott lennni az ilyen gépeknek ami csak Windowst enged, vagy faragott linuxot driver gondokkal

2018. dec. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, hozzám hoztak már Atom procis gépet, azzal, hogy használhatatlanul lassú. Persze, hogy az volt, mert az 2GB RAM-ra ráerőltettek egy 64 bites Win7 Pro-t.

Kapott rá egy Ubuntut az illető és gyönyörűen tudta használni. Gond nélkül felment és működött a Linux.

2018. dec. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!