Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen egeret nézzek a laptopo...

Milyen egeret nézzek a laptopomhoz? Lenovo G500

Figyelt kérdés

Eddig akár milyet néztem, (vettem már 5 félét) mindnek vagy duplán kattint, vagy a jobb egérrel kattint duplán, vagy a görgővel volt probléma hogy nem ment le vagy fel, volt olyan is hogy egy görgetéssel többet ment fel-le mint kellett volna, vagy csak szimplán nem működik az egér. Mindezt miért csinálja? Nem mindegy milyen egeret nézünk adott típushoz vagy mi?


Jelenleg Win10 van fent (64bites).


Próbáltam Bluetooth-tal, Wirelessel, vezetékessel.. hiába.



2018. dec. 15. 07:16
 1/6 anonim válasza:
Vegyél olcsót.
2018. dec. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen olcsót? 3500-4000 ft közötti is rossz volt.
2018. dec. 15. 07:26
 3/6 hypno ***** válasza:

A vezeték nélküli kapcsolatok jellemzően kevésbé stabilak, mint a vezetékesek és más gyengeségeik is vannak. Ezt bele kell kalkulálni a Bluetooth és wireless perifériák vásárlásába.

Egy Logitech egérrel valószínűleg nem nyúlsz mellé.

2018. dec. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen laptopom van, egy noname 1000 Ft-os wireless egeret használok évek óta. A középső gombjával már egy ideje nem lehet kattintani, de sajnos ez ilyen, főleg az olcsóbb egerek, hajlamosak megadni magukat idővel.

Van egy másik egerem, vezetékes, ugyanez a problémája. Egy darabig jó a középső gomb, majd egy-másfél év múlva meghal. A többi egerem is hasonlóképp járt, előbb-utóbb mindegyik megdöglik, ritka, amelyiknek 3-4 év után sincs semmi baja. Ezeket nem hosszútávra tervezik.

2018. dec. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Logitech ... 10 éve használom.
2018. dec. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van, vettem egy Logitech egeret, és semmi baj nincs vele! Köszönöm!!
2018. dec. 16. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!