Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kell rendszer visszaáll...

Hogyan kell rendszer visszaállító lemezt készíteni?

Figyelt kérdés

Pontosan hogyan kell ezt csinálni? A windowsot felteszem gond nélkül meg elég sok mindenhez értek de ilyet még nem csináltam.Aki tud linket, vagy el tudná magyarázni az légyszi segítsen! köszi!

beszólásoktól kíméljetek!


2010. jún. 28. 00:23
 1/2 anonim ***** válasza:
symantec gyárt egy ghost nevü progit! azzal a partícióból egy file t tudsz csinálni, így a rendszert pár perc alatt ujra lehet telepíteni :)
2010. jún. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

NortonGhost. Én ezzel szoktam. Készíthetsz másik partícióra mentést, Dvd-re még nem csináltam, de úgy is kell működnie, ha kettő meghajtód van. Ui a visszaállítás live cd-ről lehetséges. A ghost lemezzel boot-ols..., az megkeresi a valamikor mentett képfájlt és visszaírja az eredeti állapotot. Nagyon hasznos dolog, ha sokat telepítesz újra.

Iso-ban keress rá a programra, mert azok tartalmazzák a live cd-t. Kiírod, telepíted, mentést csinálsz a rendszerről. Utána én el szoktam távolítani a NG-ot cakk-pakk és ha kell cd be-boot-újrahúzás képfájlból.

Kb így [link]

2010. jún. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!