Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség a két linken...

Mi a különbség a két linken levő memóriakártyák között? Látszólag ugyanaz de az ebayon levőkön (amellett hogy feleannyiba kerülnek) van ventilátor. Néztem 2 giga is van

Figyelt kérdés

köztük,64 bites is, látszólag még jobb is mintha passziv lenne. Vagy van más különbség is?



[link]


[link]


2018. dec. 22. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Az olcsóbbik Kínából jön. Így dobjál rá még némi ÁFÁT-t meg VÁMközvetítési díja, így lesz már is 11.000Ft, és ha bármi gond van a kártyával akkor nulla garancia van rá (illetve van rá csak vissza kéne postázni 10.000ért), tehát eléggé kockázatos.

Inkább maradjunk a belföldinél...


Ja és nem memóriakártya hanem videókártya.

2018. dec. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel (az első) 22 EUR alatt van, így teljesen legálisan nem kell utána se VÁM-ot, se ÁFA-t fizetni.


Meg egyébkén is kisebb összeget szoktak ráírni + magányszemélyként 45 EUR a limit.


A garancia valóban gond lehet, úgyhogy az a kérdés, hogy megéri-e féláron kockáztatni, hogy kidobhatod, ha 2 éven belül elromlik. (Persze 2 éven túl is, de akkor a hazai vételnél sem lenne más)

2018. dec. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem már engedtek át vámmentesen 9-12 ezer forintos eszközt is. Úgy hogy bekérték az adataimat, s mégis. (nem úgy hogy átcsúszott a vámon. Úgy néz ki alacsony érték esetén nem annyira szigorúak.

Én igazából attól tartottam, hogy ez nem ugyanaz hanem valami hasonló ami kevesebbet ér. De akkor ettől nem kell tartani, ez nem áll fenn?

A garancia jó kérdés de legalább tiszta egyértelmű kérdés. Ha egy évet kibír s veszek egy másikat s az is egy évet kibír akkor ugyanott tartok. De egy év múlva lehet már olcsóbb lesz nem? Vagy ugyanennyiért jobbat kapok s akkor a második évben jobb kártyám lesz...

Arról a kérdésről mi a véleményetek, hogy az egyik aktív a másik passzív hűtésű?

2018. dec. 22. 18:38
 4/5 anonim ***** válasza:

"Mivel (az első) 22 EUR alatt van, így teljesen legálisan nem kell utána se VÁM-ot, se ÁFA-t fizetni."


- Valóban. De a 21,8 euro annyira határeset, hogy kettőt pislogsz és 22 fölé megy...



"Meg egyébkén is kisebb összeget szoktak ráírni + magányszemélyként 45 EUR a limit."


- Hiába ír rá kisebb összeget. Átvilágítás során látszik, hogy elektronika, bekérik a paypal utalást oszt fizethet... Ja és a 45 euro magánszemélyek ajándékozása esetén vehető figyelembe...



"Nekem már engedtek át vámmentesen 9-12 ezer forintos eszközt is."


- Ez egy lutri. Vagy így lesz legközelebb is, vagy nem...


"Igazából attól tartottam, hogy ez nem ugyanaz hanem valami hasonló ami kevesebbet ér. De akkor ettől nem kell tartani, ez nem áll fenn?"


- Egy ilyen olcsó VGA-nál nem egy nagy árkülönbség az az 50%, még hihető is...



"Arról a kérdésről mi a véleményetek, hogy az egyik aktív a másik passzív hűtésű?"


- Mivel gyenge kártya, alacsony energiafelvétellel - 18 W - Így szerintem elég a passzív hűtés.

2018. dec. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

engem amúgy az vonz benne, hogy a felbontása

7680 x 4320 pixel

3 db élére állított 1920*1080 -as monitor, vagyis a gyakorlatban egy nagy 3240*1920-as monitor meghajtására kell.

De most gondban vagyok. Itt találtam rá:

[link]

eszerint ennyi a felbontása.

Itt azonban:

[link]

2560 x 1600 pixel.

Most akkor melyik az igaz?

2018. dec. 22. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!