Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Maximum mekkora videokartyat...

Maximum mekkora videokartyat bir el?

Figyelt kérdés

Egy amd a8-9600 proci maximum milyen dedikalt kartyaval bir el? Szeretnem majd a processzort is cserelni, de egyelore kellene egy videokartya melle.

Koszi a valaszokat!


2018. dec. 26. 21:06
 1/9 MGéza ***** válasza:
"Bír el?" Ne kezdjük már megint. A videokártyának kell "elbírnia" az adott felbontást és a megcélzott beállításokat, szóval ennek és a pénzednek függvényében vegyél kártyát. Persze a processzor nem teljesen mindegy, itt már lesz cpu limit. Az is kérdés, hogy milyen procit tervezel venni, mert FM2-be nem nagyon érdemes, inkább kompletten, lappal együtt érdemes másikat venned majd.
2018. dec. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ez nem fm2, hanem am4 foglalat. Kesobb ryzent szeretnek belerakni.

Eppen azert kerdezem, a cpu limit miatt.

Most ha belerakok egy 1080at, az nem annyira “egeszseges” szerintem. Vagy de? :D

2018. dec. 26. 22:29
 3/9 anonim ***** válasza:
RX 570-nél erősebbet nem pakolnék mellé.
2018. dec. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igazabol akkor ha megvan az rx 570, ra ket honapra kapna egy ryzen 5-t is.

De akkor ettol a cpu limittol nem lesz baja semminek? Nem vagom ezeket a dolgokat sajna

2018. dec. 26. 22:37
 5/9 MGéza ***** válasza:
Benéztem. Mindegy, a lényeg, főleg ha másik procit tervezel akkor az szerint dönts amit az első válaszban mondtam. Lehet, hogy most van pénzed valami erősebb kártyára, akkor vedd meg, főleg hogy később úgyis erősebb proci lesz mellette, addig meg had legyen egy kis limit, attól sem a kártyának sem pedig a procinak nem lesz baja. Tehát mi a cél? Mennyi pénzed lenne rá?
2018. dec. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hat ilyen 60-70et szannek majd ra, de elobb legyen meg a ryzen 5.

Koszi a valaszokat! :)

2018. dec. 26. 23:09
 7/9 anonim ***** válasza:
68k-ért van Alzán Sapphire RX 580 4GB, ha még nem rendeltél semmit.
2018. dec. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 MGéza ***** válasza:

#7: Msi armour oc 8Gb pedig 62000 forinttól kapható:

[link]

2018. dec. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom, meg nem rendeltem! :D
2018. dec. 27. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!