Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van ez? CPU limit?

Miért van ez? CPU limit?

Figyelt kérdés

A haverom gépében a következők vannak:


Pentium G4400 proci

4gb 2400mhz-s ram

Asus H110m-a m.2 alaplap

Gtx 750ti videókártya

120gb ssd

Maga a gép belseje szép tiszta, pormentes


Szeretne ezzel a géppel cs:go-zni, de nagyon rosszul fut a játék. Eredeti steamos cs:go. Alacsony és közepes beállításokon is 30-35 fps az átlag, néha ledroppol 20-ra. Magason meg még rosszabb. Miért van ez? Néztem yt-n videókat, benchmarkokat, de mindenhol jobban fut ezzel a konfiggal. Leszedtem a kártyához a legfrissebb drivereket, de nincs változás. Nem gondolom, hogy cpu limit lenne, mert mindenhol azt olvasom, hogy a 750ti-t ki tudja hajtani rendesen a g4400.

Szóval nem értem...


2018. dec. 26. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem egy win újratelepítés megoldja a gondot ennek a gépnek el kellene vinnie stabilan
2018. dec. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Frissen lett úirarakva a windows 10 az ssdre. Ém tettem fel.
2018. dec. 27. 08:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Monitor ugye a videókártyára van dugva és nem az alaplapira?

Driverek - chipset, vga stb - mind rendben?

Msi afterburnerrel nézzétek meg, hogy játék közben mi a szűk keresztmetszet.

2018. dec. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Közben megoldódott. A monitoraz alaplapba volt bedugva... Mostmár megy. Afterburnerrel meg néztem, utána rá is jöttem, hogy mi volt a baj. De azért köszi!
2018. dec. 27. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!