Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok erről a konfigról?

Mit gondoltok erről a konfigról?

Figyelt kérdés

Ez lenne:

[link]


Videokártyát máshonnan venném:

[link]


Bios frissítés kéne? Minden elférne kényelmesen a gépházban? Vennék még 2 ventillátor plusszba a gépházba, 120cm-eseket. Hova lenne érdemes ezeket rakni? (Úgyértem felülre 2 és alapból az 1 hátul vagy 1 felül 1 elöl 1 hátul...)


A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!



2018. dec. 27. 22:32
 1/5 MGéza ***** válasza:
Elférne, mindenféle méretű lapot támogat ez a ház. BIOS-t szerintem nem szükséges frissíteni, de nem nagy költség, be lehet szorítani. Azért egy ssd-t fontolóra vennék a helyedben, más "hibát" nem látok, hidd el nekem is mióta van, nem mondanék le róla, már csak a lényegesen alacsonyabb zajszint és a malmozás elkerülése végett sem, amikor indítok valamit, pedig csak SATA III-as. Ventikkel egy előre és egyet hátra, ez elülsőt a merevlemez(ek) hűtésre, másik a chipset és cpu hűtésnél segíthet be.
2018. dec. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk azok a 120centis lapátok lehet hogy nagyok lesznek. :)
2018. dec. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Utolsó ezt hogy érted? Nem fogok elférni a gépházban a +2 ventivel?


Ssd-nek akkor ezt venném:

[link]

Jó lenne? Tényleg nagyon jelentősen gyorsulna ezzel az ssd-vel?

2018. dec. 27. 23:35
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja most esett le 120cm :D Bocsi 120mm-t akartam írni
2018. dec. 27. 23:37
 5/5 MGéza ***** válasza:

SSD-re: Igen, tényleg. Akármilyen ssd 2-3X gyorsabb egy hdd-nél, főleg ha már van rajta mindenféle jó feltelepítve, akkor a hdd-n töredezettség alakul ki, ami a fej ugrálása miatt töredékére lassítja az olvasási sebességet. Én nem innen, de Intel 730-at vettem, nekem megfelelően gyors és nagy is, szerinte 19-k forintért alkalmi vétel:

[link]

2018. dec. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!