Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mire jó egy ipad pro 2018?...

Mire jó egy ipad pro 2018? Mivel nyújt többet mint más tabletek, laptopok?

Figyelt kérdés
En így ezt nem nagyon értem. Sosem volt Apple cuccom. Egyszerűen sokallom az árát. Ez van. De nem megy a fejembe h mit tudhat egy ipad pro ami 126GB al 350k, cellularral meg 400k. Ha tollat akarunk venni hozzá az meg 45k és ha billentyűzetet az meg 60k. Ennyiért simán lehet venni egy jó laptopot amin még dolgozni is lehet. Vagy drasztikusan kevesebbért egy tablet et ami szintén jó. Szooval úgy a kérdés. Mivel nyújt többet egy Apple ipad pro más termékeknél?

2018. dec. 29. 22:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Javítom magam. 256GB nem 126GB.
2018. dec. 29. 22:19
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Mire jó?...Mire jó?...

Azoknak az embereknek készül,akiknél a fal jóval puhább kell hogy legyen,mint a koponya.Azoknak,akik időről-időre úgy érzik,hogy jó lenne kitörni a nyakukat valahogy.Belőlük úgy lehet hasznot húzni-úgy erősítik a gazdaságot-,ha el tudsz adni nekik valami szrt jó drágán. https://www.youtube.com/watch?v=hUBsxCcJeUc&feature=youtu.be..

2018. dec. 30. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat... En nem sz*rozni akarom. Csak rajon i az ertelmere. Mert vannak rajta jó cuccok, pl a rajz program meg h 3 dolgot csinálhat ok rajta egyszerre. De h ki a celkozonseg én azt nem értem
2018. dec. 30. 12:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Én vagyok a célközönség. Nekem van laptopom is (windowsos és macbook is), asztali gépem is (iMac 27”) és mégis kell az iPad Pro.


Ezeket csinálom vele:

- Tanulok!! PDF-eket kiemelek, annotálok stb.

- Tollal feladatokat oldok meg mint egy füzetben, plusz a könyvbe irkálok stb.

- Filmet nézek


Mostanában csak kb ennyit. A többit az iPhone-on. De például a disszertációmat is az iPaden írtam.


Én is sokallom az árát, de nem kell Androidos tablet, a Surface elég kezdetleges, iPadből meg amúgy jó lenne az olcsóbb air is, szinte mindegy.

2019. máj. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!