Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Razer DeathAdder Elite egér...

PcNecron kérdése:

Razer DeathAdder Elite egér megbízható?

Figyelt kérdés
A Razer termékekről sok helyen lehet olvasni, hogy több ok miatt is nem érdemes megvenni őket. Hamar hibásodnak stb stb. Na most engem az érdekelne, hogy ennél az egérnél ez mennyire igaz? Duplakattintásra szoktak panaszkodni a razer egereknél meg billentyűzeteknél. Meg hogy a gőrgő nem műkődik jól. Tanácsotokat kérném és tapasztalataitokat.

2019. jan. 2. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:

A DeathAdder 2013-mam duplán kattintott. Chromára cserélték, jópár éve megvan, baj nem volt vele. Ha most vennék, lehet körülnéznék a Logitech háza táján, a Media Marktban szerzett tapasztalatom szerint azoknak sokkal jobb a kattintásérzetük, meg a görgőjük is.

A G403 hasonló a DeathAdderhez, nekem szimpatikusnak tűnik.

2019. jan. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem mellesleg 2 Razer termékemből 2 volt garin. A Tiamat fejhallgatóm is selejtes volt. Azóta viszont az is működik, újat küldtek helyette. Szóval lehet tönkremegy, de nem kell félni tőle, mert legtöbbször cserélik, azzal meg csak te jársz jól.

Logitechből soha semmim nem ment tönkre. Van 10+ éves egerem, hangfalam stb.

2019. jan. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem tudom mások mit csinálnak az egereikkel. 2008-ban vettem egy Razer DeathAdder-t és tavaly kezdett duplán kattintani. Tehát simán kibírt 10 évet. Nem javíttattam, vettem egy DeathAdder 2013-mat. Azóta azt használom és semmi gondom nincs vele.
2019. jan. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!