Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » FSP Midi CMT230/240 házról mi...

FSP Midi CMT230/240 házról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Kifejezetten nagy processzor hűtő is belefér (Be Quiet! Darck Rock 4), 3db venti elvileg alapból van benne és belerakható még kettő, szóval hűtéssel elvileg nincs gond. Az érdekelne, hogy kinek mi a tapasztalata ezzel a házzal?

#FSP #gépház #FSP Midi
2019. jan. 2. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalatom van róla, mert pont ma szereltem össze egy ilyen házat mitne mondjak, több mint vártam ezért az árért best buy. Halkak és jó minőségű ventik vannak benne és nem utolsó sorban szép erős fényű a világítása is. Anyaghasználat minőségi, kábelmenedzsment nagyon jó. Nálam 5/5 ös lett, pedig összeszereltem már nem kevés pc-t.
2019. jan. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
CMT230*
2019. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

CMT230-am van szintén.

Rengeteg hely van benne, az alap ventilátorok is csendesek (bár én hátra raktam egy Cooler Master Jetflo-t), az egész gépház gyönyörű, letisztult dizájn, minden fekete rajta. Kábelek is kényelmesen elférnek.

Engem egyedül a HDD lila színű visszajelzője zavart, nagyon erős a fénye és gyorsan villog, így azt leragasztottam. Így egy minimális (jelzésértékű) fénye azért van.

Meg a hátlapi bővítőkártyák előlapja nem visszaszerelhető, egyszer kitöröd "oszt jóvan".

Iszonyat jók a porszűrők is, fél év használat után konkrétan semmi por nincs a gépházban, viszont a ventilátor porszűrők meg nem voltak átlátszók a szürkeségtől.

Csak ajánlani tudom.

2019. jan. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szuper, kicsit megnyugodtam :) Hallottam róla rosszakat de ezért az árért elég jónak tűnt. Jól láttam, hogy ebbe gond nélkül belemegy egy gigabyte GTX1070 VGA meg egy Be Quiet! Dark Rock 4 venti?
2019. jan. 2. 18:22
 5/5 anonim ***** válasza:
igen bele.
2019. jan. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!