Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kompatibilisek ezek az alkatré...

Zsenike12 kérdése:

Kompatibilisek ezek az alkatrészek? (Új videókártyát szeretnék venni de nem tudom hogy jó lesz-e így?

Figyelt kérdés

Táp:HKC SZ-430 LPDR


Alaplap:ASRock N63 S3 UCC


Megvenni kívánt videókártya: ASUS GeForce GT 710 2GB GDDR5 64bit PCIe (GT710-SL-2GD5-BRK)



2019. jan. 4. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó lesz, pont illik a SZ-430 táp mellé.
2019. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérdezem hogy mire neked az a VGA?

Annál igazából már csak jobbakat kapni...

Ha meg arra hogy csak képet mutasson minimum szint inkább egy GT730 használtan és nyomott áron.

Táp az valóban hulladék, minimumnak kéne lennie hogy minden konfigba legalább egy Masterwatt Lite szintű táp legyen...(az alá meg nem érdemes tényleg menni, használtan Force,CTG, régi FSP-k amik még elfogadhatók)

2019. jan. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mármint újonnan ezt a videokártyát 17500 forintért? Persze, kompatibilis, ugyanakkor én nem ajánlom az ár/teljesítmény mutató miatt. Inkább hardverapróról egy normálisabb táp meg egy használt, sokkal erősebb VGA megbízható személytől.


[link] (Chieftec CTG)


[link]

2019. jan. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2 A VGA nem kötelező nekem, de azért ezt néztem mert 22.000 Ft ból kellene megoldanom az egészet


Tápból hány wattosra gondoltál?

2019. jan. 5. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!