Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fémporos monitort merjem-e...

Fémporos monitort merjem-e használni?

Figyelt kérdés
Padlásra raktam 1 monitort, amit most használnék. Csakhogy sajnos a köszörülés végett sajnos az idők során ráment a fémpor. Nem merem a gépemre rákötni, nehogy agyonvágjon, vagy elfüstöljön a gép. 16:10 monitor nem nagy szám, de ha itt van.
2019. jan. 4. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Olyan elosztóba dugd be amin van kapcsoló, és nézd meg, ha gond van gyorsan kapcsold be.

Illetve fújd ki, főleg ha bele is ment, szedd szét ha tudod.

2019. jan. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úh, hát nem tudom megmerjem-e csinálni. Lehet hanyagolom a dolgot, max veszek egyet használtan. De köszi a választ.
2019. jan. 4. 23:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne kösd egyből a gépre csak kapcsold be magában a monitort, akkor biztosan nem tesz kárt a gépben.
2019. jan. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Letörültem nagyjából, kis sűrített levegővel átfújtam. Külön hálózatra dugva működik. De nem tudom...
2019. jan. 5. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!