Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Összeállítanátok egy jó...

Összeállítanátok egy jó bányászgépet nekem úgy 600 ezerig?

Figyelt kérdés

2019. jan. 5. 11:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és az áramszámla nálam annyira nem lényeges, mert apám a szolgáltatóval partner, így jóval olcsóbban kapjuk.
2019. jan. 5. 11:05
 2/8 Derwer ***** válasza:
53%
Tuti most akarsz ebbe bele vágni amikor már 4000usd alatt van a Bitcoin és igaza öl bármikor összeomolhat? :O
2019. jan. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Elkestel egy par evet.

Mar csak leragott csontot lehet banyaszni...

2019. jan. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Most mikor bedőlt az egész? Van erzéked hozza 😂
2019. jan. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy elkéstem vele, de akkor is szeretnék belevágni és kitanulni ezt az egészet és ha majd újra feljebb megy az ára, akkor már nem a nulláról kell kezdenem legalább.:)
2019. jan. 23. 08:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Annak mar nem fog fennebb menni az ára... Nem véletlen megy tonkre a bányász biznisz.
2019. jan. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szántóvető ***** válasza:

akyga akm 061: 26e

asus b250 minimg expert: 28e

g4560: 23e

ddr4 8gb: 17e

corsair hx 1200i: 72e

toshiba 1tb hdd: 12e

4x gigabyte rx 570 gaming MI: 228e

3x pci-e express 1x to16x extender riser Card adapter: 15e

a kártyák bányászkártyák,3 hónap garival.nem használtam ki a teljes keretet úgyhogy bőven alakíthatod a saját ízlésed szerint a gépet.

2019. jan. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6

Minden alkalommal elmondják ugyanezt, aztán pár évente mégis megindul. Igen, 10 éve jobb lett volna nekiállni, ez nem azt jelenti hogy 10 év múlva nem mondja majd valaki hogy 10 éve volt a legtöbb értelme nekiállni. A bitcoin, vagy bármelyik kriptovaluta szart sem ér, nem is ért soha, az egyetlen oka hogy értéke van hogy elfogadják az emberek hogy így van, épp emiatt semmi sem garantálja hogy feljebb, vagy lejjebb megy, vagy hogy egyáltalán létezni fog-e még pl egy év múlva.


A gép amit most építenél garantáltan nem hozza vissza az árát, mikor(ha) elkezdődik a következő kör jó eséllyel nagyon lassú lesz mindegyik ma kapható kártya ahhoz hogy érdemben pénzt csináljon. Ha nagyon el akarod szórni a pénzed egy gyors meggazdagodási tervvel ott van pl a forex, azzal legalább egy minimális esélye lenne a dolognak.

2019. jan. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!