Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nincs tárhely a teljesen...

Miért nincs tárhely a teljesen új laptopon?

Figyelt kérdés
Kaptam egy teljesen új laptopot, és nincs rajta tárhely. Még soha nem volt új gépem, csak használt, ezért nem tudom hogyan működik ez. Mit kellene venni bele? (pendrive-ot már próbáltam belerakni, de attól nem lesz jobb, mert az információkat ugyan úgy a gépre menti) A teljes tárhely 4 GB, ez semmire nem elég. a Chrome-ot sem tudtam még letölteni, mert folyamatoan azt írja ki, hogy kevés a tárhely, pedig nagyon kellene. mit csinálak vele?
2019. jan. 5. 19:28
1 2
 1/14 repulo ***** válasza:
Mi a márkája?
2019. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
HP a márkája, és Windows 10 van rátelepítve.
2019. jan. 5. 19:37
 3/14 anonim ***** válasza:
Itt valami nagy gebasz van, ugyanis a Windows eleve többet foglal, mint 4GB-t.
2019. jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 63tqh ***** válasza:

Elméletileg mekkora HDD/SSD van benne? Ezt valahol a specifikációkban meg kellene találnod.


Sajátgépben meg menj a C: meghajtóra, jobb klikk, tulajdonságok, hardware fülre és csinálj egy screenshot -t és linkeld be ide.

2019. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
2019. jan. 5. 20:07
 6/14 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem egy DVD-re telepítetted a Windowst?
2019. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem én telepítettem, hanem egy ismerős, de én nem voltam ott amikor telepítette.
2019. jan. 5. 20:32
 8/14 63tqh ***** válasza:
Oké, akkor bal alsó sarokban a windows ikonon jobb klikk -> lemezkezelő és arról is screen
2019. jan. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
2019. jan. 5. 21:55
 10/14 63tqh ***** válasza:

Rosszul van beállítva a C: partíció vagy csak szimplán nem csinálta meg neked D: meghajtót.


Ha egy db meghajtót szeretnél, akkor ott a lemezkezelőben a C: re jobb klikk, kiterjesztés és a teljes mérettel (biztos van windows 10 -hez is videó, de most hirtelen nem találtam: [link] (30. másodperctől)).


Ha szeretnél D: meghajtót is, akkor is növeld a C: -t valamennyivel (én +100GB -ot adnék neki) és a maradékot hagyd meg D: -nek.

2019. jan. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!