Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik PS/2 csatlak...

Miért nem működik PS/2 csatlakozóval az optikai egér?

Figyelt kérdés

Vettem egy optikai egeret ajándékba, de az volt a kérés, hogy PS/2-es csatlakozója legyen. Mivel olyat nem találtam, ezért vettem sima USB-st, de szerencsémre tudtam szerezni átalakítót egy ismerőstől akinek nem kellett. De azzal meg nem működik.:S Nem csinál semmit.Úgy csináltam ahogy írták a használati utasításban,amit az ilyenekhez írtak, hogy kikapcsoltam, csatlakoztattam és bekapcsoltam, de semmi.

Mit tegyek hogy jó legyen? Köszönöm szépen a válaszokat!


2010. jún. 29. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Dugd be, és menj el egy kávészünetre. Kell neki az idő :D
2010. jún. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
volt neki több órája...
2010. jún. 29. 10:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor elgondolkodnék, hogy jó-e az egér?
2010. jún. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az egér biztos jó, mert USB-ről működik. Akkor az átalakítónak lenne baja? Nem használták.De mi baja lenne?
2010. jún. 29. 10:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mi a baj az USB-vel, minek átalakító?
2010. jún. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ne is kérdezd. Mindenki ezzel jön. Hát az a kívánsága a szülinaposnak."mert ha újra telepíti a gépet akkor eltűnhet a drivere és nem akar szarakodni vele" bla bla
2010. jún. 29. 11:05
 7/9 anonim válasza:
ezaz szerintem használjátok átalakító nélkül.lehet hogy az átalakító nem jó, azért volt felesleges a haverodnak:D miért nem jó az usb?
2010. jún. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"mert ha újra telepíti a gépet akkor eltűnhet a drivere és nem akar szarakodni vele"

Hogy mi?

2010. jún. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nem hiszem, hogy azért lett volna felesleges:) De kár hogy nem jó. Csokit adtam érte:D

Hát azért nem jó tán neki USB-vel mert ha újra telepíti akkor BIOS-ban lehet nem tudná ezzel irányítani.A fene tudja! Na majd meglátom mit szól hozzá. Addig várom a csodát, hátha megjavult:)

Köszi a válaszokat!

2010. jún. 29. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!