Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy új videókártyát és...

Vettem egy új videókártyát és azóta megváltozott a monitoromon a színárnyalat, mintha egy szürkés fedőréteget kapott volna minden szín és ez ugye a feketénél ütközik ki a legjobban. Hol tudom normálisra állítani?

Figyelt kérdés

Nézegettem a monitor beállításait de elvileg minden alapon van. Új VGA miért okozhatja ezt, hisz a monitor maradt a régi?

R9 390x kártyát cseréltem RTX 2080-ra.



2019. jan. 9. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Egész életemben atim volt, tegnap váltottam nvidiara. Ugyanezt tapasztalom, rendkívül idegesítő. Mintha 15 évet visszamentem volna az időben. Akárhogy állítom, nálam is szürkés minden az előzőhöz képest. Help pls
2019. jan. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nvidia vezérlőpult - asztali színbeállítások megadása - nvidia színbeállítások használata - és a csúszkákon beállítod a tetszőlegeset!
2019. jan. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megtaláltam végül:

[link]


Felbontás résznél a kimeneti dinamikatartományt teljesre kell állítani

2019. jan. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!