Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

Valaki rendelt már hardvert (német) Amazonról?

Főleg drágább dolgoknál, mint proci, videokártya, ahogy elnézem lehet spórolni és még ingyen is van a szállítás.

Na de mennyire megbízható, garanciális problémákat mennyire lehet kezelni?

jan. 11. 23:38  Privát üzenet  

A válaszok
Meg kell hogy nyugtassalak hogy kicsit sincs ingyen a szállítás... csak Ausztriába, Németországba és ilyen helyekre. Magyarországra nem.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 11. 23:52 Privát üzenet

Én már rendeltem és ingyen volt a szállítás.

Mondjuk Németországban élek, de ez nem volt kérdés. :P

Eddig még semmi gond nem volt garanciával, 700+ eurós objektívet kétszer cseréltettem, majd inkább visszakértem az árát mert nem volt elég jó a minősége (nem PC hardver, de nem is olcsó).

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jan. 12. 13:09 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha a német Amazonról szeretnék rendelni Magyarországra, kell-e vámot fizetni?
Ha amazonról rendelek egy billentyűzetet, akkor honnan állapítom meg hogy német kiosztású, vagy sem?
Rendeltél már terméket a német Amazonról?
Ha az amazon. De-ről (vagyis a német amazonról) rendelek laptopot akkor az német raktárból jön és vámmentesen kapom meg?
Posta-/szállítási költség a német Amazonról?
Ha a német amazonról rendelek kell fizetni a szállításért, a vámért?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!