Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bányászott karinal gari hogy van?

Bányászott karinal gari hogy van?

Figyelt kérdés

Sziasztok vennék 1 kártyát ami elvileg 3 hónapot bányászott 80% on. A tulaj azt mondta ha a bioszt vissza rakja gyárira akkor a gari ugyan ugy él ez igaz ?

válaszokat előre is köszönöm nem vagyok jártas a témában nagyon nem :D



2019. jan. 12. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, bár nem vagyok szakértője, de ha vissza teszed a gyári VBIOS-t, akkor nem nagyon tudják bizonyítani, hogy bányásztak-e vele, de ugye bányászatnál használnak elég durva tuningot is úgy tudom és azt nem tudom, hogy tudják-e utólag nyomon követni, hogy mennyire volt húzva a kártya és végül isegy kártya tuningolása még beleférhet a rendeltetésszerű használatba ha ésszel csinálják.
2019. jan. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
.. egyébként is a legtöbb bányász azt fogja mondani hogy pár hónapig ment kímélve... Ezt sem tudja bizonyítani. Lehet hogy épp 120%-on ment, rövid ideig, de brutálisan. Ha meg nem akkor miért adja el 3 hónap után...
2019. jan. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A bányászat mint olyan, nem okoz garanciavesztést.
2019. jan. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez sem olyan biztos. Gyártója válogatja:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__..


A kérdésben van kink ahol írják, bizony nem így van...

2019. jan. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Soha nem fogja tudni bizonyítani, hogy a kártya bányászott e vagy nem.
2019. jan. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. jan. 13. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!