Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ryzen 5 1600x vs i5 8600k?

Ryzen 5 1600x vs i5 8600k?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb játékra, és úgy általánosságban?


Ha nagyjából egy áron tudom beszerezni (intel picit drágább), melyiket érdemes?


Köszi.


2019. jan. 15. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia ! a picit drágább úgy értetted, hogy a kb 2x annyi ? :D Amúgy teljesítményben kb egy szinten vannak ha van pénzed i5-re vedd azt ha spórolni akarsz akkor ryzen, de nagyon sok különbség nincs a kettő között.
2019. jan. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ryzen. Később sokkal egyszerűbb lesz fejleszteni, és jelenleg jóval olcsóbb, illetve könnyebben beszerezhető.
2019. jan. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

6 ezer forint különbség van a kettő közt, ahonnan én be tudom szerezni.


Szóval akkor Ryzen, értem, köszi.


Egyébként hogy érted azt, hogy könnyebben bővíthető a Ryzen? Milyen szempontból?

2019. jan. 15. 13:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Sztem a kérdezőt nem érdekli a piaci ár, mivel írta, hogy közel azonos áron jut hozzá mindkettőhöz:)

Én az i5-öt venném

2019. jan. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kb egy szinten vannak, szóval lehet akár érmefeldobás is, tökmindegy, ha játékra veszed.
2019. jan. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Drágább egy rendes tuning intel rendszert összerakni, de 1080p és 1440Pben meglátszik a különbség. Jelenlegi állások szerint egy AM4 rendszer sokkal jobban fejleszhető lesz mint egy intel, de ha csak a mát nézzük és nem gyengébb videókártyát veszel az intel miatt akkor 8600K
2019. jan. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszi.


Bármelyikre is esik a választás, GTX 1070-et kap maga mellé.

2019. jan. 15. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!