Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem látja a rendszer a...

Miért nem látja a rendszer a HDD-met?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A minap vettem egy új laptopot (asus vivobook s15) Endless OS-el rajta. Na én feltelepítettem a Win 10-et, és 1 problémám van csak, hogy az 1 terrás HDD-t nem látom, csak az SSD-t. Az Endless OS-en láttam minden merevlemezem, így nem értem mi lehet a probléma. Frissítettem, illetve a drivereket is feltelepítettem (bár ki tudja, lehet kihagytam volna valamit?).


Van ötletetek és tanácsotok a probléma megoldására? :)

Előre is köszönöm a válaszaitokat és a segítségeteket!



2019. jan. 16. 13:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%

1. Minek veszel Endless OS-es gépet, ha rögtön hülye windowst teszel rá és ki sem próbálod a rendszert?

2. Terabyte, egy r-el! A Terra az a Föld!

3. Te magad írtad le, hogy látja a HDD-t, rajta van a partíció is, csak nyilván nem lát rajta filerendszert, mert a Windows nem fogja kezelni a Linuxos ext4-et (míg ugye Linux gond nélkül kezeli az NTFS-t)


Tehát: szépen törlöd a partíciókat és csinálsz egy újat, megformázva NTFS-re.

2019. jan. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!