Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik GPU-t vegyem?

Melyik GPU-t vegyem?

Figyelt kérdés

Egyelőre itt tartok gép összerakásban és ehhez a build-hez már tettem fel kérdést csak ilyen összegeknél már azért szeretek óvatos lenni:


[link]


Először a Gigabyte kártyát akartam, mivel olcsóbb de most jött egy olyan lehetőség, hogy majdnem ugyanolyan áron beszerezhetek egy ASUS kártyát. Melyik lenne a jobb?


GIGABYTE GV-N2060WF2OC-6GD GeForce RTX 2060 6GB GDDR6 WINDFORCE OC PCIE + Battlefield V vagy ANTHEM játék ajándékba


ASUS DUAL-RTX2060-O6G GeForce RTX 2060 6GB GDDR6 Dual OC PCIE + Battlefield V vagy ANTHEM játék ajándékba



2019. jan. 20. 20:26
 1/3 A kérdező kommentje:

Most kérdeztem az ismerősöm.

Ez a kártya is lehetőség csak erről nem tudom, hogy kényelmesen elférne a házban de ha jól emlékszem igen:


[link]

2019. jan. 20. 20:30
 2/3 anonim ***** válasza:

A kártyák közül azt vedd, amelyik a legolcsóbb, ha egy árban vannak, akkor az Asus-t.

Bocs, hogy beleszólok a konfigodba, de én nem vennék a Ryzen 5 2600-hoz hűtőt (gyári nagyon bőven elég), és a maradék pénzt egy komolyabb, M.2-es SSD-be fektetném (Kingston SSDNow A1000, Samsung 970 Evo).

2019. jan. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az enyhe OC miatt ajánlották a hűtőt, hogy 2600x teljesítményt kapjak olcsóbban.
2019. jan. 20. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!