Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » NAS-t venni és RAID-et építeni...

NAS-t venni és RAID-et építeni, így menteni adatokat mennyire biztonságos? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Láttam már adatmentő cégnél kifejezetten RAID-adatmentési csomagot, nem tudom, hogy RAID milyen gyakran szokott összeomlani, vagy meghibásodni, de azt sejtem, hogy házilag nem tudnám helyreállítani RAID összeomlása esetén a hibátlan merevlemezen se az adatokat, nem véletlenül láthattam direkt RAID figyelembevételével meghirdetett adatmentő csomagot...

Tisztában vagyok vele, hogy a RAID mire való, de még ez is meghibásodhat esetlegesen, hardver hiba miatt vagy akár szoftverhiba miatt is, még akkor is, ha 4 merevlemezzel üzemel...

RAID szoftveres "újraépítését" vállalják, gondolom jó pénzért...

Otthonra mi a legjobb megoldás?



2019. jan. 21. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Összeomolhat. De kicsi az esély és vissza lehet állítani.

De ha nincs hardver hiba akkor 5 perc rendberakni

2019. jan. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!